Franciszek Lewandowski

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Rozwoju Infrastruktury, Wsi i Finansów

Rada Gminy

Radny (Kadencja 2006 - 2010)

Komisja ds Rolnictwa, Rozwoju Infrastruktury Wsi i Finansów

Przewodniczący Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 marca 2008 12:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Roman Ćwikliński
Ilość wyświetleń: 1721
24 września 2014 14:25 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Ośw. maj. 2014.
08 maja 2014 13:35 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe.
07 lutego 2014 11:23 (Urszula Skrzypińska) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.