Adam Nenczak

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 marca 2008 12:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Roman Ćwikliński
Ilość wyświetleń: 2072
24 września 2014 14:38 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Ośw. maj.2014.
08 maja 2014 13:40 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe.
07 lutego 2014 11:31 (Urszula Skrzypińska) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.