Zdzisław Sobieraj

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Komisji Wychowania, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Socjalnych

Rada Gminy

Radny (Kadencja 2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 27 marca 2008 13:01
Dokument wprowadzony do BIP przez: Roman Ćwikliński
Ilość wyświetleń: 2790
24 września 2014 14:41 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Ośw. maj.2014.
08 maja 2014 13:45 (Urszula Skrzypińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe.
07 lutego 2014 11:36 (Urszula Skrzypińska) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.